Eveli Kuuse

Vanemkonsultant

Eveli Kuuse töötab Invent Baltics OÜ-s alates oktoobrist 2006. Selle aja vältel on Eveli omandanud hea orienteerumisvõime ning praktilise kogemuse rahvusvaheliste projektide nõustamisel, koostamisel, juhtimisel ja raporteerimisel.

Eveli peamisteks nõustamisvaldkondadeks on Horisont 2020 teadus- ja arendusprojektid (nt Research & Innovation Actions / Innovation Actions; Marie Skłodowska-Curie Actions; SME Instrument) ja teised Euroopa innovatsioonirahastud (nt. EUREKA Eurostars).

Eveli on oma pikaajalise teadmusega abiks projekti ideede formuleerimisel, konsortsiumi kokkupanemisel (partnerotsingutes), projekti ettevalmistamise koordineerimisel (välis)partneritega, tööplaani visandamisel, eelarvestamisel ning taotluse koostamisel-esitamisel. Lisaks on Eveli kaasatud mitmete projektide (SARM, HELTSTACK, E-SIGNAGE-D) juhtimisse oma valdkonna eksperdina, tagamaks projekti laitmatu elluviimise ja aruandluse – vastavalt projekti, koordinaatori ja partnerite vajadustele. Paralleelselt on Eveli aidanud ette valmistada ning korraldada erinevaid projektidega seotud üritusi.

Eveli on lõpetanud Tartu Ülikooli rahvusvaheliste suhete magistrantuuri (2010), studeerinud Bordeaux’ Poliitiliste Õpingute Instituudis (2005-2006) ning töötanud Jaapani väikefirmas AQUASYSTEM  Co.,Ltd. (Hikone, Jaapan, 2009) rahvusvaheliste suhete ja kliendisuhtluse valdkonnas.

Telefon:  +37255651579
E-posteveli.kuuse@invent.ee
Skype: evvu-ewuli