13.04.2016

Monese Ltd saab rohkem kui 1,1 miljonit eurot oma Horisont 2020 VKE instrument faas 2 projekti elluviimiseks

← Tagasi pressiteadete vaatesse

Invent Baltics meeskond aitas Ühendkuningriikide ettevõttel Monese Ltd koostada eduka projektitaotluse Horisont 2020 teadus- ja innovatsiooniprogrammi. Horisont 2020 VKE instrument faas 2 taotlus eelarvega ligi 1,5 miljonit eurot esitati teemal “ärimudeli innovatsioon”.

Monese arendab mobiilset pangateenust, mis valideerib kasutaja identiteedi elektrooniliselt, parandades pangateenuste kättesaadavust klientidele, kellel on kehv krediidiajalugu või kes ei suuda asukohariigis tõestada oma ametlikku aadressi. Projekti eesmärgiks on tõsta lahenduse tehnilist suutlikkust, et suurendada teenuse atraktiivsust ja olla võimeline teenindama järjepidevalt kasvavat kliendibaasi.

VKE Instrument koosneb kahest faasist. I faasis toetatakse projekti eeluuringut ehk idee tehnoloogilise teostatavuse uuringut, turu-uuringut, patendiuuringut ja äriplaani koostamist. II faasis toetatakse tootearendust ning esmaseid turundustegevusi. VKE instrumendi projektitaotluse saab esitada Euroopa Liidu ettevõte ilma partnereid kaasamata ning projekti raames on lubatud suuremahulised allhanked. II faasi projekti eelarve tüüpiliseks suuruseks on 1,5-3 miljonit eurot. Järgmised faas I kutsete tähtajad on 7. septembril ja 9. novembril 2016. Järgmised faas II kutsete tähtajad on 15. juunil ja 13. oktoobril 2016.

Invent Baltics pakub VKE Instrumendi ja teiste Horisont 2020 meetmete alast esmast nõustamist tasuta.

Rohkem infot
Silver Toomla
silver.toomla@invent.ee
+372 51 71 781


← Tagasi pressiteadete vaatesse